Invisalign kaperavi

Kaunist naeratusest unistame me kõik. Kui Teile ei ole loodus ilusaid sirgeid hambaid andnud, siis saame meie aidata.

Me ei kasuta breketeid, vaid  hammaste peale käivaid läbipaistvaid kapesid, mis on nii tagasihoidlikud, et su sõbrad ei saa arugi, et sul on hammaste sirgendamine käsil. 

Kui breketitega kaasnevad tihti probleemid seoses halva hingeõhu, hambaaukude,  lahtitulemisega (mistõttu on vaja kiiresti hambaarstile minna), igemepõletikega jms, siis kapedega neid muresid pole.

Kaped on mugavad, neid on lihtne söömise ja hambapesu ajaks ära võtta ning pärast tagasi panna. Need ei kahjusta hambaid ega igemeid. 

Kaperavi puhul on ka hambaarsti külastusi palju vähem, tavaliselt 2 kuni 3 korda.

Kapede ravi puhul on juba enne ravi näha ravi lõpptulemus ja teada ka ravile kuluv aeg koos kogu maksumusega.

Sõltuvalt sinu vanusest ja hammaste asendist valime kahe paketi vahel: kas ainult 1 lõualuu või mõlemad koos.

Kasutame Invisalign kapesid.

  • Invisalign pakett „Lite”:  tegemist on väikse ruumipuudusega esihammaste piirkonnas. Pakett sisaldab 14 kapet.  Hind kuni 3500 eurot.
  • Invisalign pakett „Full” – Sul on vaja ette võtta suurem töö, muret teevad ka tagumised hambad:  Kapede arv sõltub probleemi ulatusest. Hind kuni 4000 eurot. Hind sisaldab kogu tööd koos tulevaste reteineritega ehk hambaid uues asendis hoidvate öökapedega.

Küsi personaalset hinnapakkumist: info@citymed.ee

*Ravist loobumise puhul rakendub ravi sisestamise tasu ning kui kaped on juba kliinikus kohal ei kuulu teenuse maksumus tagastamisele.