Hambalaminaadid ja -kroonid

Te ei soovi oma hambaid palju kahjustada?

Soovite kaunist ja vastupidavat naeratust?

Väga tavaline on see, kui hamba küljest tuleb kild ära või Teie hambad on ebaesteetilised kas vanade täidiste või muul põhjusel.

Meie täiskeraamilised hambalaminaadid muudavad Teie hambad valgeks, nagu olete alati soovinud ning parandavad ka palju teisi probleeme, näiteks kõverad, murdunud, killuta või lühikesed hambad.

Hambalaminaat on imeõhuke täiskeraamiline plaadike, mis sobitatakse  hambale. Hambalaminaadid on suurepäraste omadustega ning sarnanevad loomulikele hammastele. Kuju ja värv tehakse vastavalt Teie  soovidele.

Etapid: hambaarst kuulab Teie mure ära ja leiab sobiva lahenduse, hambaarst valmistab Teie hamba ette, hambatehnik valmistab spetsiaalse just Teile sobiva laminaadi ning siis paigaldab hambaarst laminaadi Teie hambale.

Meie kliinikus saad valida keraamika väljenägemist lumivalgest kuni naturaalselt kena väljanägemiseni.

Samuti valmistame hambakrooni, mis imiteerivad naturaalse hamba välimust.  Krooni paigalduseks eemaldatakse vajalik hambakiht ning asemele saame asetada tugeva keraamilise hamba.

Implantaadikrooni puhul on tegemist täielikult keraamikast valmistatud hambaga mis kinnitatakse kruviga implantaadi külge.